Kilka ważnych umów podpisał ostatnio prezes spółki Tyski Sport SA Krzysztof Woźniak. W mijającym tygodniu drużyna hokejowego Mistrza Polski wzmocniła swój skład o dwóch zawodników i związała się umową partnerską z dostawcą sprzętu sportowego firmą SPORT REBEL.

Do hokejowej drużyny dołączył Czech Ladislav Havlik czołowy obrońca PHL i najlepiej punktujący zawodnik PHL w sezonie 2018/19 Patryk Wronka.

W piątek prezes Krzysztof Woźniak wraz z właścicielem firmy SPORT REBEL, Bartoszem Gralińskim parafowali umowę dotyczącą współpracy i oficjalnie otwarli sklep patronacki, który już od poniedziałku w nowym anturażu dostępny będzie dla miłośników nie tylko hokeja.

Sklep choć o niewielkiej powierzchni to w pełni sprosta wymaganiom najwybredniejszych hokejowych klientów.

Jedną z pierwszych osób, która miała okazję zobaczyć nowy wystrój tyskiego oddziału firmy SPORT REBEL był generał Roman Polko, zawodnik Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.

Właściciel firmy SPORT REBEL Bartosz Graliński nie krył zadowolenia z faktu podpisania umowy z Tyski Sport SA, ale już zapowiedział, że to nie ostatnie słowo firmy jeśli chodzi o współpracę z klubami PLH.

Tyski sklep SPORT REBEL zaprasza już od poniedziałku 10 maja do siedziby przy ulicy  Dąbrowskiego 95.

*materiały dzięki Tyski Sport SA i SPORT REBEL.