15 października Zamek Ogrodzieniec zaprasza na największe zwiedzanie w Polsce, w trakcie którego będzie można wygrać m.in. weekend na Jurze.

Do tego zwiedzania nie będą potrzebne bilety. Ba, nawet nie będzie trzeba wychodzić z domu! – Rozpalimy dla Was ognisko i pochodnie, wspaniale podświetlimy ruiny i zabierzemy w najlepszą podróż tej jesieni. Przygotujcie wygodne fotele, koce i duży dzbanek herbaty. Zaproście znajomych, dzieci zmotywujcie do wcześniejszego odrobienia lekcji i punktualnie o 20.00 zapraszamy przed komputery i telefony – zaprasza na facebookowe zwiedzanie Zamek Ogrodzieniec.

Nie będzie to jednak zwyczajne oglądanie filmu. To uczestnicy tej oryginalnej wycieczki będą mogli decydować, gdzie pójdzie przewodnik, jaką opowie legendę i… jakiego ducha wywoła. Spotkać będzie można nie tylko duchy, ale też rycerze, którzy – kto wie – może stoczą jakiś pojedynek…

W trakcie zwiedzania odbędzie się konkurs, w którym uczestnicy będą mogli wygrać nagrody. Główną nagrodą będzie weekend na Jurze. Wycieczka rozpocznie się 15 października (czwartek) o 20:00. Zwiedzanie odbędzie się na facebookowym profilu Zamku.