Park Rozrywki Energylandia zaprasza na ostatnią jesienną odsłonę, zatytułowaną Halloween Time. Po trwającej „Polskiej Złotej Jesieni”, dzięki której Park zyskał zupełnie nową stylizację, na którą składało się między innymi 70 ton dyń, tysiące kwiatów oraz setki rzeźb i innych dekoracji, Energylandia otwarła się na wszystkich amatorów Halloween. Scenografię wzbogaciły rzeźby duszków, strachów, czarnych kotów, ale co najważniejsze dla fanów tego okresu – nie zabraknie straszących gości animatorów, przebranych w upiorne stroje!

3 DOMY STRACHÓW – Nowość!

Pierwszy z nich – Monster Hous to zupełnie nowa odsłona atrakcji Monster Attack, czyli przejażdżki typu „dark ride”. Teraz jednak to już nie beztroska podróż dla dwulatków, lecz coś dla tych, którzy lubią się bać! Podczas jazdy kolejką w ciemności zaskoczą nas potwory oraz niezłe efekty grozy! Atrakcja przeznaczona dla osób powyżej 14 roku życia.

Drugi dom strachów nosi nazwę Obsessive Hous i zlokalizowany będzie w nowej, piątej strefie Smoczy Gród, tuż za amfiteatrem Carnival. W środku czekać nas będą przerażające spotkania z potworami w opuszczonym domu arystokratów, dzięki czemu poczujemy się, jak w najstraszniejszym horrorze!

To jednak nie koniec! Co powiecie na zwiedzanie upiornego szpitala? Widząc gości tego szpitala, będziemy uciekali ze strachu, a wizyta w nim z pewnością zapadnie nam na długo w pamięci. Taki właśnie będzie dom strachów Psychoterria, do którego wejście ulokowane jest tuż obok wejścia do poprzedniego.

Obsessive House oraz Psychoterria to atrakcje dla osób powyżej 16 roku życia.

Bilety za pół ceny i szaleństwo na Roller Coasterach do 22:00!

26 października. Tego dnia Park Rozrywki czynny

*Tekst i zdjęcia na podstawie materiałów prasowych Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze.